<---

За останні п’ять років Україна отримала найнижчий врожай кукурудзи

Україна, один з основних експортерів кукурудзи, цього року пережила одну з найсильніших посух за останнє десятиліття. Зберігання вологи в ґрунті на всій глибині вкорінення значною мірою виснажилося до кінця вегетаційного періоду, особливо в південних регіонах. На результат врожайності вплинули весняні місяці, яким передувала відсутність снігового покриву та поповнення ґрунтової води протягом попередньої зими, що була занадто теплою. Реакція кукурудзи на відсутність вологи в період вегетації з урахуванням літньої спеки була приглушеною: якщо запас ґрунтової води на початку вегетації є низьким, і кількість опадів протягом вегетаційного періоду низька, то як результат — незадовільний попит на воду в кукурудзи та зменшення урожаю.

В наступному році виробникам кукурудзи слід врахувати кількість наявної вологи в ґрунті при посадці. Контроль кількості опадів протягом найближчої зими та весни матиме важливе значення для поповнення вологості ґрунту і, отже, для прийняття рішень щодо норм висіву у 2021 році на полях України.  

Використання приладів вимірювання вологості ґрунту компанії ТОВ «Агро Флоу Систем» надає можливість здійснювати постійний моніторинг запасів вологи в ґрунті на глибині до 60 см та розуміти вміст продуктивної вологи, аби з меншим ресурсом отримати найкращий результат врожайності.

Про компанію:

ТОВ «Агро Флоу Систем» представляє на ринку України німецьку компанію AFS AGRO FLOW SYSTEM GmbH (Берлін). Компанія виробляє високоточне обладнання, яке вирішує основні проблеми, пов’язані з вологістю ґрунту, засоленістю та іншими параметрами.

ТОВ «Агро Флоу Систем» надає повну сервісну підтримку на території України. Прилади компанії AFS AGRO FLOW SYSTEM GmbH є сертифікованими на європейському ринку та надають точні и надійні результати замірів.